GencLeRin Yeni MekaNi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencLeRin Yeni MekaNi

GencLeRin Yeni MekaNi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eminim Yarılacaksınız seçme fıkralar...:D

YazarMesaj
SaGoPa
FORUM KURUCUSU
FORUM KURUCUSU
SaGoPa

Eminim Yarılacaksınız seçme fıkralar...:D Empty
MesajKonu: Eminim Yarılacaksınız seçme fıkralar...:D   Eminim Yarılacaksınız seçme fıkralar...:D Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 3:10 am

1
Günün birinde ABD baskanı Bush,Pakistan baskanı Müşerref ve Hindistan baskanı bir toplantı için uçakla seyahat ediyorlarmıs.Uçak bilinmeyen bir nedenden dolayı düşecekmiş.Kaptan pilot herkese uçaktan atlamaları gerektiğini soyleyip paraşütlerini vermiş.herkes atlamış.Bu üç başkan aynı yere inmişler.Orada bir bağ evi varmış.Gidip kapıyı çalmıslar.Ev sahibine olayı anlatmışlar.O da ev de benimle beraber iki kişinin daha yeri var, kalan bir kişi de ahırda yatabilir demiş.
-Müşerref ben yatarım demiş.
Gitmiş ahıra bakmış bi domuz var içerde.İki dakika sonra geri gelip;
-arkadaslar islam dinine göre domuz haram ben yatamam orda demiş.Hindistan başkanı gitmiş.O da iki dakka sonra gelmiş;
-ya ahırda inek var.bizim inançlarımıza göre inek kutsal bende
yatamam demiş.
-Bush,ne yapalım demiş, iş başa düştü deyip gitmiş o ahırda yatmaya.iki dakika sonra: o da ne.İnekle domuz gelmişler ve demişler:
-kusura bakmayın ama böyle bir *erefsizin yanında nasıl yatarız.

2
Kumkapı'da bir balıkçı bağırıyor:

Canlı balık,canlı balık...

Yaşlı bir teyze,yaklaşıp soruyor:

Evladım balıklar taze mi?

Canlı balık, canlı balık...

Evladım balıklar taze mi?

Teyze, canlı diyoruz ya işte!..

A evladım, ben de canlıyım ama taze miyim? (bu alıntı)

3
Brejnev, Küba'ya gelecekmiş. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar. Bir tablo yap. Adı "Brejnev Küba da" olsun diye.

Ressam: " - Hadi oradan" demiş. " - Ben adamı görmedim bile. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Şimdi ben nasıl "Brejnev Küba da" diye atmasyondan resim yaparım?"

Tesadüf bu ya. Bizim Temel, puro almaya Havana'ya gelmiş o sırada. Sıkıntıyı duymuş. " - Ben size istediğiniz tabloyu yaparım. Bana bir sandık puro verirseniz" diye. Vermişler. Temel bir hafta sonra, Kübalılar'ı çağırmış. " - İşte tablonuz" demiş.

Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş. Kübalılar da donuvermişler. Tabloda, yatakta iki kişi, al takke ver külah.
" - Bu ne?" diye gürlemiş Turizm Bakanı.
" - Bu ne?.. Bu kadın kim?.."
" - Brejnev'in karısı!" demiş, Temel.
" - Peki bu üstündeki adam kim?"
" - Brejnev'in uşağı!.."
" - Peki Brejnev nerde ulan!.."
" - Brejnev Küba'da" demiş Temel!

4
Temel fadime ile nişanlanmış .fadimeyi arabasıyla gezmeye çıkarmış .Bir yerde durmuşlar kalkarken Temel vitesi bire almak istemiş eli Fadimenin eline değmiş Fadime kızarmış Temel de utanmış Günler geçmiş evlenmişler.Balayına arabayla yola çıkmışlar Bodrumda otele vardıklarında Temel el frenini çekmiş o sırada yine eli Fadimenin eline değmiş Fadime yine kpkırmızı olmuş veeee Ula temel artuk evlüyüz daaaa daha ileri cidebülürsün Temel bunu duyunca el frenini indirmiş Marmarise doğru yola çıkmışlar ...

5
Mary ne kadar uğraşsa da bahçesinde yetiştirmeye çalıştığı domateslerin
karsı komşudaki kadar güzel kızarmasını başaramaz ve çareyi komşusu
John Bey'e isin sırrını sormakta bulur.
Komşu da isin sırrını söyle açıklar;
"Ben her sabah fideleri suladıktan sonra pantolonumu aşağı indirip bir
müddet karsılarında dururum, domatesler de utançlarından kıpkırmızı
olurlar."
Mary hemen uygulamaya geçer ve bir hafta sonra bu kez John sorar:
"Nasıl bir gelişme varma domateslerde?"
Mary'den cevap:
"Domateslerde bir değişiklik yok ama, salatalıkları bir görmelisin!"